4 zagraniczne strony internetowe o naturalnej pielęgnacji, na które zaglądam z przyjemnością

naturalna pielęgnacja-strony internetowe o naturalnej pielęgnacji

Nie czytam wielu magazynów, więc nie jestem bardzo na bierząco, szczególnie jeśli chodzi o nowo powstające miejsca w sieci. Mam swoje cztery ulubione strony internetowe o naturalnej pielęgnacji, na których znajduję wszystko, czego mi potrzeba. Zdziwieni, że tylko cztery? To sprawdźcie miejsca, których jakość sprawia, że nie szukam dalej.

Bardzo cienię jakość słowa pisanego. Szczególnie w internecie, gdzie łatwo zbłądzić w nadmiarze niekontrolowanej treści. Z tego powodu jestem wybredna. Ostrożnie dobieram kanały i strony, na których szukam informacji o naturalnej pielęgnacji. Mam swoją krótka listę ulubionych miejsc, do których często zaglądam.

Nikisha Brunson. UrbanBushBabes i pineaple.life

Nikisha Brunson to kobieta orkiestra. Sama nie mogę się połapać, czym się Nikisha zajmuje, a czym jeszcze nie. Kształcona na pedagoga i psycholożkę dziewczyna, która otwarcie przyznaje się, że po zdiagnozowaniu u niej ADHD i zaburzeń lękowych, zmieniła swój styl życia na zdrowy i bardziej świadomy. Prowadzi z przyjaciółką stronę i kanał na YouTube: UrbanBushBabes, który lubię za proste przepisy na naturalne, robione w domu kosmetyki, ale tez za stare, śmieszne rozmowy między dziewczynami, na przykład o tym, jak rozczesać afro. Wam polecam przepis na dezodorant, który nakładany dwa razy dziennie pomaga Nikishi uporać się z zapachem (jak sama mówi, z naturalnym dla siebie poczuciem humoru) cebuli spod swoich pach:

Nikisha prowadzi tez stronę pineaple.life i przyjemniego dla oka instagrama swojej – już chyba nieistniejącej – marki kosmetycznej.

Militza. little green dot

Strona, którą kocham za przepiękne, smaczne zdjęcia i za nieskończoną listę inspiracji na pielęgnacyjne przyjemności, przygotowywanych wyłącznie z naturalnych produktów. Znajdziecie tu takie czekoladowe wspaniałości jak ten przepis na maskę do ciała z ciemnej czekolady albo te, czekoladowe, musujące babeczki do kąpieli (ależ to musi brudzic!). Nie wiem czy wolałabym je zjeść czy się w nich wytaplać:)

Stephanie Gerber. Hello Glow

Równie smakowita strona, z przepisami i pomysłami na naturalną pielęgnację, ale nie tylko. Stephanie pisze również o zdrowym jedzeniu i o domu, w którym nie ma zbędnej chemii. Namawia do sprzątania cytryną i przy pomocy naturalnych olejków. Zachęca do szczotkowania ciała i uczy jak to robić prawidłowo. Słowem wszystko, co chcecie wiedzieć o naturalnej pielęgnacji, znajdziecie pod tym adresem.

A ponieważ mamy sezon truskawkowy, polecam te cztery przepisy na wykorzystanie truskawki w pielęgnacji.


Gwyneth Paltrow. goop.com

Tej kobiety chyba nie trzeba nikomu przestawiać. Gwyneth i jej królestwo naturalnej pielęgnacji, to już wielka firma, własny sklep, książki i sztab ludzi, jaki stoi za sukcesem całości. Ja zaglądam, bo jak się uczyć to od najlepszych:)

I ta poranna, rozgrzewająca late. Latte, której jeszcze sobie nigdy nie zrobiłam, ale która jak nic do mnie przemawia. Jestem w stanie uwieżyć, że rano, nie potrzebuję niczego, oprócz tego napoju:

 

A jakie blogi, strony, magazyny o naturalnej pielęgnacji Wy czytacie? Skąd czerpiecie inspirację? Jestem bardzo ciekawa.

Zajrzyj też tutaj