Poznaj mnie i mój blog o naturalnej pielęgnacji

Jestem Agata. Mam 37 lat i mieszkam w Warszawie. To jest mój blog o naturalnej pielęgnacji.

Dlaczego i po co to wszystko?

Tutaj powinnam powiedzieć, dlaczego zdecydowałam się pisać na temat naturalnej pielęgnacji. Pierwsza myśl, jaka przychodzi mi do głowy, jest taka, że chciałabym być jak Garance Dore – piękna i sławna blogerka, w dodatku mówiąca płynnie po francusku. Choć prawdę mówiąc, sława mnie nie pociąga. Mam nawet problem z pokazaniem się tutaj, na zdjęciu. Pocieszam się myślą, że i tak moje wpisy czytają na pewno tylko najbliższe przyjaciółki.

Co mnie inspiruje?

Kocham naturę, polską przyrodę i wodę. Uwielbiam leżeć na trawie, patrzeć w niebo i słuchać brzęczenia much.

nofilter beauty nature

nofilterbeauty, water

Najbliższy jest mi francuski styl życia. Piękna, naturalna uroda, która nie wymaga żadnego specjalnego traktowania. Rano wystarczy ulubiona koszula – może być z męskiej szafy, eyeliner i uśmiech.

nofilterbeauty french beauty

Mój blog to właśnie taki świat. Natura i piękno. Uśmiech i lenistwo. Świeże powietrze i szczęście. A przy okazji dbanie o siebie.

Szukam naturalnych kosmetyków oraz fajnych i prostych patentów na pielęgnację w domu. Robię to także z powodów zdrowotnych. Choruję na rzadką chorobę krwi, w związku z którą stosuję ścisłą dietę i nie powinnam używać kosmetyków z alkoholem i konserwantami.

Jeśli udało się Wam doczytać do tego momentu i nie zasnąć z nudów, to chyba można powiedzieć, że jest szansa na dłuższą znajomość:)

Zapraszam!